Гімназія № 1 міста Новомосковська

Правила прийому

Із урахуванням безпекової ситуації діти у 2023/2024 навчальному році можуть навчатися у закладах освіти, в яких вони навчалися до початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну, за умови, якщо такий заклад працює.

Про це повідомляє МОН.

Діти також можуть навчатися у закладах освіти за місцем їхнього тимчасового перебування.

Для цього один із батьків, опікунів або інших законних представників має подати до закладу освіти, який обслуговує територію проживання дитини, заяву (особисто, електронною поштою, факсом або іншим зручним способом для заявника).

До заяви додається:

• копія та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу (за наявності);

• оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о.

Водночас наголошується, що в умовах воєнного стану, за можливості, подається один із нижче перелічених документів:

• довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

• довідку про звернення за захистом в Україні;

• посвідчення біженця;

• посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист.

Зараховано до 1 класу 2023/2024 навчального року   52 особи (наказ від 01.06.2023р. №38 "Про попереднє зарахування учнів до 1 класу Гімназії № 1 на 2023/2024 н.р.")
На 01.06.2023р.  - вільних місць 4.

Зарахування здобувачів освіти до першого класу проводиться відповідно  до ПОРЯДКУ зарахування, відрахування
та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої
освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України 16.04.2018  № 367, зареєстрованого в
Міністерстві юстиції України   05 травня 2018 р. за № 564/32016
Документи можна подати зручним для Вас способом:
Особисто за адресою: м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, 7
(понеділок - п’ятниця 08.00-12.00, 13.00-16.00)
Пройти електронну реєстрацію до закладу освіти: https://school.isuo.org/school/view?id=3134

Якщо у дитини-переселенця відсутнє свідоцтво про народження або інший документ, що підтверджує особу дитини, вона зараховується до закладу освіти без свідоцтва чи іншого документа, що підтверджує особу дитини.

1.     Відповідно до ст..18 Закону України «Про загальну освіту» зарахування до першого класу початкової школи Гімназії № 1 здійснювати на без конкурсній основі. Заборонити проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід та інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи.

2.     Не допускати безпідставної відмови у зарахуванні до першого класу дітей, які проживають у мікрорайоні, що обслуговує школа.

3.     У випадку, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу Гімназії № 1 не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевагу надавати тим, чия заява зареєстрована раніше.

4.     Для прийому до першого класу батьки, або особи які їх замінюють, мають надати такі документи:

-         заяву на ім׳я директора Гімназії № 1;

-         копію свідоцтва про народження дитини;

-         медичну картку встановленого зразка.