Гімназія № 1 міста Новомосковська

Історія школи

У 1947 році побудовано нове приміщення школи по вулиці Червоноармійській. З 1956 року по 1959 рік школа стала називатись середня загальноосвітня трудова політехнічна школа №1, з 1960 року по 1963 рік мала  назву середня загальноосвітня трудова політехнічна школа №1 з виробничим навчанням, з 1964 року по 1970 рік - середня загальноосвітня трудова політехнічна школа №1.
З 1970 року школу було перейменовано в середню загальноосвітню школу №1 і з такою назвою вона проіснувала до 2011 року. В 2011 році школа знову змінила свою назву, а з разом з тим змінився і тип закладу. Рішенням ХІ сесії шостого скликання Новомосковської міської Ради №255 від 05.07.2011 року середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів змінила назву на навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад №1 - дошкільний навчальний заклад".
У жовтні 2017 року відбулась реорганізація навчального закладу, який став Закладом Загальної Середньої Освіти №1 І-ІІІ ступенів

До сторіччя навчального закладу (2018 р.) учні школи провели проектно - пошукову роботу, результатом якої стали стіннівки, на яких простежувалися родинні династії учнів школи. Не тільки батьки сучасних школярів, а й їх бабусі та дідусі навчались в нашій школі. саме вони надавали фото та цікаві коментарі до них, а під час урочистостей  були вражені роботою дітей.

Ювілейна газета