Сторінка психолога

Бажаю злету та натхнення

Добра, любові в сьогоденні!

Здоров'я, радості й краси

І творчості усім-усім!

ГРАФІК РОБОТИ

ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

ПОНЕДІЛОК                    ВІВТОРОК                    СЕРЕДА                      ЧЕТВЕР                        П'ЯТНИЦЯ

8.00-17.00                     15.30-17.00                14.30-17.00                                                   08.00-16.30

Консультація для

Батьків та учнів

З 13.00-17.00

Детальніше з певними анкетами, порадами, рекомендаціями можна ознайомитись в підрозділах

Робота з дітьми

Робота з батьками

Робота з вчителями

30 cічня 2014 на базі дошкільного навчального закладу "Теремок" відбувся постійно діючий міський семінар-практикум "Впровадження сучасних технологій розвитку логіко-математичних здібностей дітей старшого дошкільного віку", в якому я приймала участь. Тема моєї доповіді була "Програма Шахи у дитячому садку".

Наприкінці семінару було прийняте рішення з 01 вересня 2014 року впровадити в варіативній частині дану програму в практику усіх дошкільних навчальних закладів міста Новомосковська.

З 27-30 квітня 2017 року в НВК№1 було проведено тиждень психології.

28 квітня

5 урок – 4 клас каб.№3 – психологічна година «Розумники й розумниці», де діти вирішували математичні й логічні загадки. Заняття відбувалося у формі комбінованого заняття з елементами тренігу

7 урок – 9 клас каб.№14 – психологічна година «Прийоми запам’ятовування інформації», де дітям пропонувались прийоми та методи запам'ятовування інформації, практичні поради.

29 квітня

7 урок – 5-6 класи каб.№5 – Засідання школи «Лідер». Психологічна година «Як поводити себе при конфліктах», яке проводилось у формі тренінгових вправ.