2 квіт. 2019

10клас
29 бер. 2019

Урок-ярмарок. Повторення вивченого про дієслово у 4-А класі

Майбутній захід був сповнений хвилювання та РАдості. А став цей Урок-підсумок незвичайним та цікавим. Ми, мов хмаринки, швидко відповідали. Немов Сонечка, знаннями сіяли. Та, як, веселка, відповіді моїх школяриків були яскравими та різноманітними; вдумливими та повноводними, як цілюща, водиця із "криниці мудрості". Наші перші кроки, сходинки чудові, Ми пройшли успішно в радості й теплі. Ласкою зігріті, сповнені любові, Що найкраще може бути на Землі? На віртуальнім ярмарку РАзом побували, за знання багато придбали Й себе показали! Дякуємо Вчителям та Батькам за РАдість співтворчості!
22 бер. 2019

Вшанування Голопогосова Ю. О.

Міський захід
21 бер. 2019

Весняні дивинки нашого парку. 2Б клас

Хтось полюбляє тепле сонячне літо, іншому до вподоби сніжна зима, золота осінь. Але є одна особлива пора року — весна. Коли весь довколишній світ пробуджується! Екскурсія у весняний парк. Весняні дивинки нашого парку. 2 клас
20 бер. 2019

Станція"Урок як життя" Дитина переважає над силою почуттів. У сфері інтелекту як мінімум рівна нам, їй не вистачає лише досвіду. Януш Корчак Все те, що важливо для Нас, ми зберігаємо у віках, як заповіт майбутнім поколінням. В нас змалечку прокидається"пам'ять роду" і на душі стає світло. 20 березня 2019 року у Міжнародний День Щастя, Всесвітній День Землі та День весняного рівнодення майбутні першокласники створили Разом зі своїми рідними "Гроно Родини". Окрема лоза- то кожна родина, гроно- сім'я, а ягода - то окрема Людина. Ось і з'явився в шкільній родині КЗ ЗСО 1 новий виноградник. Чекаємо любих ягідок до першого класу!

"План дій" в дії

22 лютого у м Київ відбувся Фінальний форум Всеукраїнського проекту "План дій: Взялися і зробили!" (від учнівських соціальних проектів до громадянської активності). Приємно зазаначити, що проект нашої школи був нагрроджений "Особливою відзнакою". Так тримати. Разом ми велика сила ДОВІДКА: з 50 шкіл України 7 проектів були відзначені. Дніпропетровську область представляли лідери учнівського соціального проекту "Добром зігріті" КЗЗСО №1, брали участь у проекті 9 шкіл області.

"педагогіка партнерства"

6 березня восьмикласники провели тренінг «Бути людяним – найскладніша і неймовірно важка справа» ( В. О. Сухомлинський), продовжуючи заплановане із циклу заходів "Педагогіка партнерства". Учасники за допомогою методу "Килимок" продемонстрування обізнаність у варіантах суб'єкт-суб'єктних стосунків під час освітнього процесу, складові педагогіки партнерства. наприкінці уклали договір, який не можна розривати в односторонньому порядку. У договорі завжди є дві сторони. Ця навичка надає вам кращого розуміння того, що є свобода: вона може або конкурувати, або дружити з навколишнім оточенням. Через дружбу її коло свободи не обмежується, а навпаки розширюється. Восьмикласники усвідомили, що «Бути людяним – це круто і сучасно, хоча це найскладніша і неймовірно важка справа».

"План дій" в дії

14 березня в актовій залі відбувся загальношкільний захід "Від учнівський соціальних проектів до громадянської активності". 160 шкіл подали заявки на участь, 50 шкіл пройшли відбірковий етап, Дніпропетровську область представляли 9 шкіл. Під час фінального форуму у м. Київ учнівський соціальний проект "Добром зігріті" ввійшов до 7 найдієвіших проектів і нагароджений "Особливою відзнакою". Наприкінці заходу лідери проекту (Грицай В., Пєнкін І., Скрипченко К., Штефан А.) урочисто проголосили: "Віват, наш дім, віват!" і шкільна громада від 1 до 11 класів урочисло заспівала гімн школи. Нагороджені грамотами Всеукраїнського проекту "План дій: Взялися і зробили!": - ідейний надихач проекту "Добром зігріті" Жуковська Р.С., - лідери унівського соціального проекту "Добром зігріті" Грицай В., Штефан А., Пєнкін І., Скрипченко Є. - найактивніші учасники Інтернет сторінки "Добром зігріті" Чорна Н.Й., Усенко І.С., Фурса В.М., Казакова Г.А., Гарбуз М., Чулкова В., Капля В., Капля Л.Г. - найактивніші класи: 8 кл.(Грицай І.В.)- 10 бізібордів, 4- А (Бичівник А.В.)- 5 бізібордів, 9кл. (Білокриницька Т.І.)- 5 бізібордів. - лідери, що створювали індивідуально бізіборди, Петля С., Соха І., Господинько О., Олексієнко Є., Соха В., Романенко А., Молчанова І., Болховець А., Капля В., Лебедев М., Гредінар М., Матрос А., Варяник С., Кліменков О., Бібік М. - координатора лідерської групи Грицай І.В.
13 бер. 2019

Урок-свято у 2 Б класі... Батьки і Школа - два крила освітнього процесу

Батьки і Школа - два крила освітнього процесу. Зібратись Разом -це був початок. А от творча співпраця над створенням тарелі своєї родини розвинула уміння"читати" мову символів у творах мистецтва, подарувала неймовірні емоції у серцях Дітей та кожного Дорослого. Шляхом інтеграції Діти та Батьки звернули увагу на свій внутрішній духовний світ та помітили його кРАсу. Кожен отримав можливість познайомитися з відомими людьми, мудрі думки яких висвітлюваались та самостійно стати філософом. 13 березня, у День вшанування пам'яті Преподобного Василя ми зміцнили своє фізичне та духовне на прикладі зразків прикладної народної творчості.
7 бер. 2019

Подарунки своїми руками матусям, сестричкам та бабусям!

Ми ретельно готувались... РАдійте Любі жінки, Матусі, Бабусі, Сестрички!!! Вітаємо Вас із найпрекраснішим святом весни! Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!