24 квіт. 2019

Великодній кошик

Напередодні свята Великодня, яке принесе в наші домівки любов, благодать, духовне оновлення і впевненість у майбутньому, ми приготували великодні дарунки для наших воїнів, щоб подарувати частинку душі, частинку рідної домівки, смак домашньої духмяної паски!
24 квіт. 2019

«Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти»

«Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати» Кожного дня ми слухаємо новини. Скільки серед них прикрих, про нещасні випадки, які зненацька спіткали мирних громадян. Як вижити? Яким буде наше майбутнє? Ці питання постають перед кожною людиною. Пошуком відповідей на них зайнялися у День ЦЗ школярики. Адже ніякі блага цивілізації не замінять чистого повітря, прозорої води та нешкідливого харчування. Як важливо у таких ситуаціях, щоб людина не розгубилася, взяла себе в руки й пригадала, як поводитися за таких обставин, як урятуватися самій й як допомогти вижити іншим.
19 квіт. 2019

"ВЕЛИКОДНЯ майстерня" у 2-А класі

"Котики - воркотики" - це вербовий цвіт.
18 квіт. 2019

Колективний Проект "Створюємо Лепбук...Водойми Рідного Краю Я оберігаю"

Не за синіми горами, не за темними лісами, а зовсім поруч є невеличке озеро Щастя. І славиться воно своїми цілющими джерелами, які напувають його своєю водою. А назви джерел такі: Доброта, Мудрість, Пам’ять, Дружба, Праця, Кмітливість,Знання. Колективний Проект "Створюємо Лепбук...Водойми Рідного Краю Я обергаю" Кожна людина повинна берегти воду! Не кидати сміття у водойми. Стежити, щоб крани були зачинені і справні. Адже від кожного із нас залежить, якою буде природа, що оточує нас, у тому числі і вода.
17 квіт. 2019

STEMОСВІТА у 4-А класі. ДОРОСЛІ школярики. Ми вже готові до старшої школи. Молекули та формули знаємо, в них об'ємні тіла вбачаєм

В рамках тижня STEMОСВІТИ до учнів початкової школи завітали старші друзі та повідали цікавинки про молекулярний склад речовин, які нас оточують у повсякденному житті!
13 квіт. 2019

Семінар Бахмутского Центру гуманної педагогіки під загальною темою «Розвиток свідомості та емоційного інтелекту учнів в гуманному освітньому просторі».

Чи є наш освітній простір гуманним, якщо ні, то, що ми, вчителі, маємо зробити задля його гуманізації, як навчати дитину за шкільною програмою та не зашкодити розвитку її глибоких почуттів, її людяності та доброті. На такі питання давали відповідь учасники підсумкового семінару Бахмутского Центру гуманної педагогіки під загальною темою «Розвиток свідомості та емоційного інтелекту учнів в гуманному освітньому просторі». Лейтмотивом семінару було обрано філософський вислів: «Воля – найдорожча перемога». До учасників семінару, які зібрались в Бахмутському НВК № 11, з вітальним словом звернулись учні 2-А ЗОШ № 24 разом зі своєю учителькою Коваленко Наталією Василівною. Учасники семінару були присутні на уроці біології з теми «Простір та час живих систем», в якому приймали участь учні 5-11 класів НВК № 11. Урок на основі біоетичного підходу з використанням методології духовного гуманізму підготувала учитель біології Бак Вікторія Федорівна. У формі діалогу експертної ради учасники семінару змогли обговорити можливі напрямки гуманізації сучасної освіти з урахуванням власного досвіду.
12 квіт. 2019

День Космонавтики у початковій школі

Мабуть, немає такого місця на Землі, куди б не ступала нога людини. І лиш незвідані космічні простори манять невідомістю. Ось чому замріяні сердечка юних поетів так прагнуть писати про далекі світи, космічні мандрівки та інопланетних гостей. Одначе прислухайся: із глибини галактик вони закликають нас берегти СВОЮ планету…
6 квіт. 2019

Тиждень книги

1-11 класи
5 квіт. 2019

Разом з колегами в позаурочний час забагачуємось життєвим досвідом та отримуємо заряд позитивних емоцій!

Вечір по-філософськи... Побачене перевершило очікування! Неймовірно енергійна гра акторів.... Спіраль життя та неповторність людського буття... Розум та "безумство". Спасибі Народный молодёжный театр Муравейник. Впевнена, що кожен глядач відчув тягу до роздумів та необхідності щось негайно змінити в своєму житті!!! " Гості сера Свіфта"
2 квіт. 2019

Корисні та безпечні весняні канікули у початковій школі!

Відвідали пожежну частину Дніпра та музей "Ретро-автомобілів" Збагатилися знаннями та практичними діями під час надзвичайних ситуацій!