Правила прийому

Наказ №60 "Про затвердження Порядку зарахування до 1-ого та 10 класу по школі".

Вільні місця до зарахування  -  5

1.     Відповідно до ст..18 Закону України «Про загальну освіту» зарахування до першого класу початкової школи НВК № 1 здійснювати на без конкурсній основі. Заборонити проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід та інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи.

2.     Не допускати безпідставної відмови у зарахуванні до першого класу дітей, які проживають у мікрорайоні, що обслуговує школа.

3.     У випадку, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу НВК № 1 не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевагу надавати тим, чия заява зареєстрована раніше.

4.     Для прийому до першого класу батьки, або особи які їх замінюють, мають надати такі документи:

-         заяву на ім׳я директора НВК № 1;

-         копію свідоцтва про народження дитини;

-         медичну картку встановленого зразка.