ГАЛЕРЕЯ ПОШАНИ

Педагогічний колектив школи, працюючи над проблемою «Формування мотивації учнів до навчання», переконаний, що для самореалізації особистості першочергову роль відіграє  стимулювання.
      В школі дитина отримує першу нагороду в своєму житті. Педагоги прагнуть, аби школярі досягли успіху в різних сферах: навчальній, науково-дослідницькій, мистецькій, спортивній, громадській.
     Занесення до Галереї Пошани – один із стимулів навчальної та позаурочної діяльності.         Перелік номінацій і список номінантів щорічно затверджується на травневій педраді.

Галерея пошани за наслідками 2017-2018 навчального року

"Учитель року" Вершиніна І. В.                              "Педагог новатор"  Грицай І. В., Усенко І. С., Бичівник А. В.

"Клас року"  - 9 кл                                                                       Команда "Самарські козаки" - 10 кл

Міс і містер "Діловий стиль"                                                                                "Спортсмен року"

Жуковський С. (7 кл), Лобанова В. (11 кл), Субота К., Гуртовий Г. (10 кл)             Малишко В.(10 кл), Сисоєв К (9 кл)

"Учень року" Гарбуз М. (8 кл)                                       "Класний керівник року" Пилипенко Л. Г.

"Містер школи" Пилипенко М. (11 кл)                                                        "Читач року" Капля В. (7 кл)

"Дослідник року" Зосім Є. (9 кл)                                              "Золоті руки" Петрущак В. (5-А кл), Кудрик С. (7кл)

"Відкриття року" Коваленко М. (7 кл)                                           "Актор року" Бойко Н. (10 кл)