"План дій" в дії

6 груд. 2018
День волонтера

4 грудня напередодні Міжнародного дня волонтера відбувся захід у початковій школі. Учнівський лідер соціального проекту "Добром зігріт" Грицай В. запропонувала присутнім скористатися машиною часу, потрапити в 2038 рік і розповісти про свої добрі учнівські справи. Учні 4-А кл (уч. Бичівник А.В.) продекламували поезії "Добром зігріті", "Добро і я" та розповіли про діяльність волонтерів

Учні 1кл (В.І.Баланенко), 2-Бкл (Бичівнки А.В.) та 4-А кл (Бичівник А.А.) познайомили присутніх з власноруч виготовленими бізібордами, які передадуть школі * для  класів з інклюзивною формаю навчання.

Директор школи Чорна Н.Й. подякувала учням та батькам за насичений власними добрими справами корабель "Життя", що сміливо манстдрує.

Насправді волонтером може бути кожен, незалежно від віку та статі. Саме це вкотре довели найменші жителі нашого міста – учні молодших класів школи №1.

Роботи були неперевершеними! Дякуємо маленьким школярам, їх класним керівникам, батькам, адміністрації школи та управлінню освіти за підтримку таких ініціатив.