День Захисника України

12 жовт. 2018
Вітаємо!!!

09 жовтня у затишній залі  нашої школи відбувся захід, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва, на якому були прнисутні голова громадської організації «Родина героя», дружина загиблого в АТО Юрія Людмила Голополосова, батьки загиблого в АТО Андрія Литвиненка Ліна Матвіївна та Олександр Іванович, сестра загиблшого в АТО Олексія Сєдова  Тетяна Сєдова , батько загиблого в АТО Максима Гребенюка Олег Максимович, батьки загиблого в АТО Олега Костріченка Володимир та Наталія, дружина загиблого в АТо Сергія Ясногор Оксана, ветерани АТО Котенко Олексасндр Петрович та Ралдугін Едуард Борисович, голова громадської організації «Від мрії до дії» Скрипченко Лариса Олександрівна, волонтер місії «Чорний тюльпан. Груз-200» Скрипченко Андрій, претенденти на отримання стипендії імені загиблих героїв АТО та героїв  Другої світової війни, вчителі загальноосвітніх закладів міста .

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв. Учасники обласного етапу військово-спортивної гри «Сокіл ««Джура» продемонстрували уривок із виступу рою «Самарські козаки», а учасники вокального ансамблю «Відлуння» своїю піснею «Я не навиджу війну» ще раз підкреслили про підступність війни, про біль, горе, сльози…

Сестра загиблого в АТО Олексія Тетяна Седова та Скрипченко Л.О. вручили громадську премію імені Олексія Сєдова  ройовому команди «Самарські козаки» Малишку Владиславу.

Для усіх учнів 25 бригада у своєму  відеопривітанні підкреслили, що їм важливо знати, що їх підтримує молоде покоління.

В свою чергу, школярі пообіцяли рівнятися на наших захисників. Слава Україні!