"План дій"

10 жовт. 2018
Форум учнівських соціальних проектів

28 вересня 2018 р. у м. Київ  розпочав роботу Всеукраїнський   Форум учнівських соціальних проектів "План дій".  Проект реалізовує організація "Вчителі за демократію та партнерство" у межах програми сприяння громадської активності "Долучаймось!", що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (usaid) та здійснюєтьсяPact в Україні,

Основна мета проекту «План дій» — розвиток навичок громадянського активізму учнівської молоді через освіту та безпосереднє залучення їх до локальних соціальних проектів і громадянських ініціатив, а також створення власних соціальних проектів, спрямованих на розв'язання проблем місцевої громади.

До реалізації Проекту запросили загальноосвітні школи та заклади професійно-технічної освіти Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорозької та Івано-Франківської областей. Стартовий Форум відвідало близько 100 учасників з відібраних навчальних закладів з 5-ти зазначених областей, а також експерти-дорослі та експерти-діти, які проводили майстер-класи та допомагали учасникам Форуму під час роботи в групах над ідеями майбутніх проектів. Найбільша кількість учасників була з Дніпропетровської та Донецької областей.

На відбірковому Всеукраїнському заочному турі виборола перемогу наша школа.

Наш навчальний заклад прагне позитивних змін, готовий до нових викликів і дійсно дбає про громадянську позицію й активність учнів і у цьому нам допоможуть:

Олена Пометун, директорка організації «Вчителі за демократію і партнерство», наукова керівниця освітніх проектів, тренерка освітніх програм організації, професор лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України, авторка підручників та навчальних посібників з історії, правознавства, громадянської освіти та сталого розвитку;

Ірина Баранова, експертка та співзасновниця освітньої платформи «Критичне мислення», авторка та тренерка багатьох освітніх програм.

Переконані, що участь у проекті "План дій" надасть можливість повчитися та втілити в життя власні ідеї, що є необхідною умовою виходу України з кризового стану є подальший розвиток громадянського суспільства  і зростання його ролі.