Єдиний урок доброти

5 жовт. 2018
5-А

З метою виховання  гуманного та відповідального ставлення до тварин, чуйність, доброту, милосердя  у 5-А класі відбувся єдиний урок  на тему: «Життя домашніх і безпритульних  собак та котів» . Навколо нас існує дивовижний світ живих істот, створених природою. Тварини є невід’ємною частиною нашого життя. На  уроці доброти учні 5 класу  дізналися  більше про наших вірних друзів – котів і собак. Відбулося обговорення  ситуацій в групах «Золоте правило. Як вчиниш ти?». Учні активно долучилися до гри  «Обери відповідального господаря». Діти дійшли висновку: якщо кожен, хто має домашнього улюбленця, буде дотримуватись правил догляду за пухнастим другом, то тварини не потраплятимуть на вулицю та не поповнюватимуть кількість безпритульних.

В класі була зроблена фотовиставка домашніх улюбленців .