ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «ІСТОРІЯ МОГО МІСТА: МИНУЛЕ ДЛЯ СПІЛЬНОГО МАЙБУТНЬОГО» ЗНАЙШОВ СВОЇХ ПЕРЕМОЖЦІВ

5 січ. 2019
18 грудня 2018 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів обласного конкурсу «Історія мого міста: минуле для спільного майбутнього» до 75-ї річниці вигнання нацистів з міста Дніпропетровська (нині – місто Дніпро).

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС МАН УКРАЇНИ ЗНАЙШОВ СВОЇХ ПЕРЕМОЖЦІВ

18 грудня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів обласного конкурсу «Історія мого міста: минуле для спільного майбутнього» до 75-ї річниці вигнання нацистів з міста Дніпропетровська (нині – місто Дніпро).

Участь у Конкурсі взяли учні закладів загальної середньої освіти та професійно-технічних навчальних закладів з міст, об’єднаних територіальних громад та районів області, які надали 103 роботи (есе та фотографії) за двома віковими категоріями (11–14 років, 15–18 років) у чотирьох номінаціях:

номінація «Люди та герої мого міста» – 28 робіт;

номінація «Місця пам’яті» – 27 робіт;

номінація «Історія однієї вулиці…» – 19 робіт;

номінація «Моя дивовижна батьківщина» – 29 робіт.

Грицай Валерія, учениця 10 класу, посіла 2 м. у номінації "Історія однієї вулиці"

Варто відзначити високий рівень виконання робіт, широкий тематичний спектр, багату образність та емоційність.