Останній рік у школі

14 листопада  екскурсія пошкільному музею, присвячена 70 - річчю Другої світоіої війни

23 жовтня правовий брейн ринг "Правові орієнтири"

Шкільна лінійка

3 жовтня День учнівського самоврядування

21 вересня "Майор Вихор"(відвідування лекції в музеї ім. П.І. Калнишевського)

19 вересня подвір’я НВК №1 дійсно було схоже на міні-ярмарок, бо кожен класний колектив якнайпривабливіше оформив свої виставки. Святкове дійство почалося з того, що дружна  родина одинадцятого класу (Грицай І.В.) запросила всіх бажаючих на ярмарок «гуртом й поодинці, бо чекають на всіх тут чудові гостинці…», і презентували  композицію «Усі на ярмарок». Харизматичні кумоньки та колоритні сусідоньки (батьки випускників Романенко В.В., Рядська Н.І., Яшна С.М., Маміна Н.В., Ялова Л.В.) , як годиться, підняли настрій усім глядачам.

Енергійні циганочки (11 кл. Грицай І.В.) пророкували майбутнє ,  акапельною піснею та танком створили справжню атмосферу ярмаркового дійства.
Українська Осінь (Романенко Єлизавета) та Покровителька плодючості землі (Рядська Аліна)  подарували п'ятикласникам (Романенко Арсенію, Ягодці Дар'ї) наповнені  дарунками кошики, на знак гостинності, щедрої вдачі України- неньки.

Дружною родиною у колі

Невимушеною і жвавою була атмосфера на ярмарку, дійство сподобалося всім, бо задоволення від участі у ярмарку отримав кожен без винятку.

11 вересня, шкільна лінійка, присвячена ювілейній даті поета кіно

(ведучі Легеза Н., Білокурова А.)

12 вересня брали участь у заходах,  присвячених Дню Фізкультури і спорту

Заголоношкільна зарядка

гімнастичний етюд (Білокурова А., Безсалько О., Люткіна Є., Яшна А.)

військово - патріотичний танок

МИ за мир

нагородження спортсменів класу (Ситник В., Яловий М., Білокурова А.)

присяга міністра спорту Ситника В.

1 вересня,  Перший урок "Україна - єдина країна"

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК,01.09.2014р.

перщий дзвоник - Ситник В.,ведучий - Сорока О., пісня - Легеза Н.

вітальні слова ШР№1

вдячні одинадцятикласники