День української мови та писемності

8-11 класи

9 листопада філологічний одинадцятий клас (уч. І.В.Грицай) зібрав школярів в затишній актовій залі на урочисте відкриття мовного конкурсу ім. Петра Яцика. Ведучі Бойко Н., Гуртовий Г., Тамілова Д., Пирогова А. провели екскурс в історію свята та запросили присутніх на трихвилинний урок української мови разом з О. Авременком "Говоримо правильно". Школярі не стримували оплесків під час стилізованого українського танцю у виконанні Сухого Р., Листопадова М., Баші М., Суботи К., Пуріс Т., Разумовської Д.   Сценарій, підбір відеосюжетів, створення презентації - це  творчість В. Чулкової.
Роздинкою заходу було театралізоване дійство "Україна єдина" за участю Сахновської О, Суботи К. та класного керівника Машковою К.А., які риторично стверджували, що говорити українською, співати українською, мріяти і творити українською - це шлях до самовдосконалення.